Електронні ресурси для активізації розумової діяльності здобувачів освіти

Date: 29 квітня о 16:50, Refreshed 30 квітня о 17:11

“Електронні ресурси для активізації розумової діяльності здобувачів освіти”

29 квітня 2024 року Прилуцька гімназія №10 відповідно до меморандуму про співпрацю між Прилуцьким центром ПРПП в рамках практикуму по ІКТ «Використання хмарних технологій в практиці роботи педагога» поділилася досвідом з заступниками директорів ЗЗСО м. Прилуки щодо роботи з електронними ресурсами для активізації розумової діяльності здобувачів освіти.

Директор гімназії Юлія Зімбалевська розповіла про вагомість використання цифрових засобів навчання під час освітнього процесу та окреслила перспективи розвитку гімназії в напрямку використання інформаційних технологій в освітньому процесі.

Вчитель початкових класів, експерт з оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації Оксана Гула продемонструвала присутнім надбання електронних ресурсів, які допомагають урізноманітнити освітній процес, в тому числі з роботою графічного планшета та його функціональними можливостями на уроках.

Раїса Кіча, вчитель математики та фізики, інформативно та змістовно показала  інформаційні технології в дії на своїх уроках, використання програмного засобу Iriun Webcam та освітніх платформ.

Антоніна Герасименко, заступник директора з НВР, продемонструвала напрацювання педагогічного колективу гімназії щодо використання електронного журналу та щоденника на платформі HUMAN від української IT-компанії, що розробляє EdTech-продукти для закладів освіти усіх рівнів, які об'єднуються в єдиній освітній екосистемі. Заступник директора ознайомила присутніх щодо реалізації міжнародного проєкту “Go global with Goglobal” в закладі освіти, спрямованого на досягнення головної мети усієї роботи GoGlobal — допомогти новому поколінню молодих українців реалізувати свій потенціал, надати їм необхідні інструменти, навички та soft-skills для того, щоб вони могли відновлювати Україну, як цього хочуть. Англійська мова — один з найзатребуваніших інструментів”.

Прилуцька гімназія №10 дякує директору центру ПРПП Світлані Черняковій та консультанту Дмитру Клугману за співпрацю.

Comments:
Only authorized users can leave comments.